Privātuma politika

Šī privātuma politika informē  kā Jaunavietne.lv iegūst, apstrādā un glabā personas datus, kas iegūti no klientiem un personām, kuras apmeklē tīmekļa vietni. Jaunavietne.lv ir tiesības  veikt izmaiņas vai papildinājumus Privātuma politikā jebkurā brīdī un bez iepriekšēja brīdinājuma. Labojumi stājas spēkā pēc to publicēšanas tīmekļa vietnē jaunavietne.lv.

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam, apstrādājam un uzglabājam informāciju, kas nepieciešama jaunavietne.lv piedāvāto pakalpojumu nodrošināšanai un vietnes lietošanas pieredzes uzlabošanai. Iegūtie dati ietver tehnisku informāciju par vietnes apmeklētāju izmantoto ierīci – ierīces veids, IP adrese, izmantotā pārlūkprogramma un operētājsistēma.  Lai nodrošinātu  saviem klientiem  nepieciešamo pakalpojumu sniegšanu, mēs iegūstam arī šādu informāciju

 • klienta vārds, uzvārds,
 • klienta kontaktinformācija (e-pasta adrese un/vai tālruņa numurs),
 • jnformāciju par nepieciešamo pakalpojumu, kas iegūta, klientam aizpildot saziņas formu,
 • jebkuru citu klienta brīvprātīgi iesniegtu informāciju

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai

 • sniegtu klientiem nepieciešamos pakalpojumus un informāciju,
 • apstrādātu pakalpojuma pieteikumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • sniegtu klientiem efektīvu atbalstu,
 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,
 • nosūtītu tīmekļa vietnes apmeklētājiem vai klientiem informatīvus ziņojumus, ja viņi ir devuši nepārprotamu piekrišanu tādus saņemt,
 • ievērotu normatīvo aktu prasības,

Mēs varam nodot šo informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Iegūtie personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt vietnes pareizu darbību.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu ierīcē. Vairumā pārlūkprogrammu iespējams iestatīt  arī sīkdatņu bloķēšanu, taču jāņem vērā, ka  tādā gadījumā vietnes funkcionalitāte var būt ierobežota.

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

Ja jums ir kādi jautājumi saistībā ar jaunavietne.lv privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi info@jaunavietne.lv