WordPress izstrāde

WordPress mājaslapu izstrāde

WordPress izstrāde, neizmantojot nepārbaudītus trešās puses dizaina šablonus, kas nereti neatbilst koda kvalitātes un veiktspējas standartiem. Kvalitatīvu, augstas veiktspējas WordPress mājaslapu izstrāde.

Jaunavietne.lv lielākoties piedāvā tikai individuālu un klienta vajadzībām pielāgotus risinājumus, kas ļauj sasniegt arī augstākas pozīcijas meklēšanas rezultātos. Mājaslapa ir ne tikai uzņēmuma vizītkarte, bet arī viens no labākajiem klientu piesaistes un peļņas veicināšanas instrumentiem, taču, lai klientu piesaiste būtu sekmīga, mājaslapai ir jābūt pareizi un pārdomāti veidotai.

WordPress izstrāde – kādas ir priekšrocības

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mājaslapu izstrādei izvēlēties WordPress, ir iespēja ērti un efektīvi pārvaldīt mājaslapas saturu – pēc tam, kad mājaslapas izstrāde ir pabeigta, Jūs varat pārvaldīt, mainīt un papildināt tās saturu, atbilstoši Jūsu vēlmēm un galvenajām SEO optimizācijas vadlīnijām, turklāt, uzticot mājaslapas izstrādi Jaunavietne.lv, Jūs varat būt droši, ka esam gatavi parūpēties par Jūsu mājaslapu arī pēc izstrādes beigām. Mēs saprotam, ka ne katrs uzņēmējs ir vienlaikus arī mājaslapas administrators un SEO speciālists, tāpēc nodrošinām ne tikai WordPress mājaslapu izstrādes, bet arī mājaslapas administrēšanas un SEO optimizācijas pakalpojumus.

Pretēji lielai daļai citu izstrādātāju, Jaunavietne.lv izmanto tikai optimizētus un pārbaudītus WordPress izstrādes risinājumus. Izstrādājam pielāgotus un optimizētus dizainus, kas apvienojumā ar mūsu piedāvāto SEO optimizāciju nodrošina augstākas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos, savukārt augstākas pozīcijas nozīmē jaunus klientus un izaugsmi Tavam biznesam.

Kāpēc izvēlēties Jaunavietne.lv kā savas mājaslapas izstrādātāju

Izvēloties Jaunaviete.lv kā WordPress mājaslapas izstrādātāju, mūsu klienti var būt droši, ka izstrādātā mājaslapa būs ātra, droša, efektīva un viegli pielāgojama atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām un mainīgajai tirgus situācijai. Kvalitāte, tīrs un viegli pielāgojams kods, kā arī cieša sadarbība ar klientu ir mūsu galvenās vērtības. Mums ir svarīgi, lai mūsu izstrādātās mājaslapas sniegtu klientu uzņēmumiem finansiālu pienesumu un pilnībā realizētu katra mūsu klienta digitālo potenciālu, tāpēc varam teikt, ka izvēloties Jaunavietne.lv Tu iegūsi daudz vairāk nekā tikai izstrādātu mājaslapu. Jaunavietne.lv – tās ir kvalitatīvas, augstas veiktspējas mājaslapas un top līmeņa SEO rezultāti.

Mēs praktiski neizmantojam trešo pušu dizaina šablonus, kas liktu Tavai mājaslapai izskatīties tāpat kā tūkstošiem citu. Tā vietā mēs izstrādājam paši savus pielāgojamus un optimizētus risinājumus, kas ļauj Tavai WordPress mājaslapai uzrādīt visaugstākos veiktspējas rezultātus. Tieši šī pieeja apvienojumā ar augstākā līmeņa SEO pakalpojumiem izceļ Jaunavietne.lv mūsu konkurentu vidū.

Kādas ir WordPress mājaslapu izstrādes izmaksas un termiņi

WordPress mājaslapu izstrādes izmaksas un termiņi ir individuāli un atkarīgi no konkrētā projekta specifikācijas un klienta vēlmēm. Vidējais mājaslapu izstrādes termiņš ir aptuveni 8 nedēļas, bet minimālās izmaksas ir sākot no 300 eiro par landing page tipa reklāmas lapu. Kvalitatīvas mājaslapas izstrāde un klientu plūsmas nodrošināšana ir laikietilpīgs process – to nav iespējams realizēt dažu dienu vai pāris nedēļu laikā.

Kā pieteikties pakalpojumam

Lai pieteiktos pakalpojumam, sazinies ar mums. Pastāsti mums par savām vēlmēm attiecībā uz Tavu mājaslapu, lai mēs varētu sagatavot individuālu un tieši Tev paredzētu cenas piedāvājumu!