WordPress mājaslapu izstrāde

WordPress mājaslapu izstrāde

No pirmās dizaina skices līdz pēdējai koda rindiņai – pilna cikla WordPress mājaslapu izstrāde, kas ļauj izveidot individuālu mājaslapas dizainu, lai tā neizskatītos tāpat kā tūkstošiem citu. Laikietilpīgi, tas tiesa, taču tikai tā ir iespējams garantēt augstākos kvalitātes un veiktspējas rādītājus, un pilnīgu atbilstību mūsdienu prasībām, kas mājaslapu padara ne tikai par vizītkarti, bet arī stabilu klientu piesaistes instrumentu.

Jaunavietne.lv piedāvā tikai pārbaudītus individuālus un klienta vajadzībām pielāgotus risinājumus, kas ļauj sasniegt arī augstākas pozīcijas meklēšanas rezultātos, tādējādi ilgtermiņā uzlabojot arī potenciālo klientu plūsmu. Mājaslapa ir ne tikai uzņēmuma vizītkarte, bet arī viens no labākajiem klientu piesaistes un peļņas veicināšanas instrumentiem, taču, lai klientu piesaiste būtu sekmīga, mājaslapai ir jābūt pareizi un pārdomāti veidotai.

WordPress izstrāde – kādas ir priekšrocības

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mājaslapu izstrādei izvēlēties WordPress, ir iespēja ērti un efektīvi pārvaldīt mājaslapas saturu – pēc tam, kad mājaslapas izstrāde ir pabeigta, Jūs varat pārvaldīt, mainīt un papildināt tās saturu, atbilstoši Jūsu vēlmēm un galvenajām SEO optimizācijas vadlīnijām, turklāt, uzticot mājaslapas izstrādi Jaunavietne.lv, Jūs varat būt droši – vajadzības gadījumā Jaunavietne.lv var parūpēties par Jūsu mājaslapu arī pēc izstrādes beigām.

Ir tikai normāli, ka ne katrs uzņēmējs ir vienlaikus arī savas mājaslapas administrators un SEO speciālists, tāpēc Jaunavietne.lv nodrošina ne tikai WordPress mājaslapu izstrādes, bet arī mājaslapu administrēšanas un SEO optimizācijas pakalpojumus.

Kāpēc izvēlēties Jaunavietne.lv kā savas mājaslapas izstrādātāju

Pretēji lielai daļai citu izstrādātāju, Jaunavietne.lv izmanto tikai optimizētus un pārbaudītus WordPress mājaslapu izstrādes risinājumus, kas veiktspējas testos uzrāda augstākos rezultātus, ir piemēroti mobilajām ierīcēm un tehniski atbilst noteiktām kvalitātes un drošības prasībām. Ir ārkārtīgi svarīgi lai mājaslapa būtu ne tikai ērta un funkcionāla, bet arī tehniski kvalitatīva un droša.

Tieši rūpes par mājaslapu atbilstību noteiktām veiktspējas, kvalitātes un drošības prasībām apvienojumā ar augstākā līmeņa SEO pakalpojumiem izceļ Jaunavietne.lv mūsu konkurentu vidū.

Izstrādājam mūsdienīgus, pielāgotus un optimizētus dizainus, kas apvienojumā ar mūsu piedāvāto SEO optimizāciju ļauj sasniegt augstākas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos, ilgtermiņā nodrošinot jaunus klientus un izaugsmi Jūsu biznesam.

Kādas ir WordPress mājaslapu izstrādes izmaksas un termiņi

WordPress mājaslapu izstrādes izmaksas un termiņi ir individuāli un atkarīgi no konkrētā projekta specifikācijas, klienta vēlmēm un darba apjoma. Vidējais mājaslapu izstrādes termiņš sniedzas līdz 8 nedēļām, bet minimālās izmaksas ir sākot no 300 eiro par landing page tipa reklāmas lapu.

Kā pieteikties pakalpojumam

Lai pieteiktos pakalpojumam vai noskaidrotu konkrētas izstrādes izmaksas, sazinieties ar Jaunavietne.lv. Pastāstiet par savu mājaslapas projektu un tam nepieciešamo funkcionalitāti, lai Jaunavietne.lv pārstāvis varētu sagatavot individuālu un tieši Jums paredzētu cenas piedāvājumu!