WordPress mājaslapas optimizācija

Jaunavietne.lv blogs - viss par un ap mājaslapu izstrādi, tehnoloģiju jaunumiem un ne tikai!

WordPress mājaslapas optimizācija
02. 06. 2021 Pakalpojumi

Kaitinoši lēna vai novecojusi mājaslapa? Jaunavietne.lv var palīdzēt! Mājaslapa nav lēna, ja par to atbilstoši un profesionāli parūpējas! Mēs to varam paveikt! Mājaslapas veiktspējas analīze un WordPress mājaslapas optimizācija, kā arī pamata SEO optimizācija sākot no 150 EUR. Izdevīgāku piedāvājumu un draudzīgāku cenu būs grūti atrast!

WordPress mājaslapas optimizācija – kam šis pakalpojums ir nepieciešams

Vienu no mūsu pirmajiem rakstiem veltījām izplatītākajiem mītiem par WordPress, ar kuriem mums nācies saskarties, pieminot, ka WordPress lēnīgums ir tikai mīts, pie nosacījuma, ka par mājaslapu atbilstoši parūpējas. Jebkura mājaslapa, neatkarīgi no izmantotās platformas, var kļūt lēna un neefektīva, ja tā ilgāku laiku netiek profesionāli aprūpēta.

Mēs pārzinām WordPress un protam parūpēties par mājaslapām, kuru darbība balstīta uz WordPress bāzes, tā, ka to lēnīgums šķitīs tikai mīts. Ja kaut kāda iemesla pēc Tava mājaslapa ir kļuvusi lēna un neefektīva, tad mājaslapas optimizācijas pakalpojums ir paredzēts tieši Tev. Nebaidies par pakalpojuma izmaksām – mājaslapas optimizācija ir ieguldījums nevis izdevumi, turklāt citur izdevīgāku piedāvājumu būs grūti atrast.

Optimizēta mājaslapa nozīmē labākas pozīcijas Google meklētājā, bet labākas pozīcijas Google meklētājā nozīmē vairāk klientu un lielāku peļņu Tavam biznesam!

Sazinies ar mums vai aizpildi pieteikumu, piesakot mājaslapas optimizāciju + pamata SEO optimizāciju, un saņem šo pakalpojumu jau uzreiz pēc rēķina apmaksas!