SEO optimizācija

Jaunavietne.lv blogs - viss par un ap mājaslapu izstrādi, tehnoloģiju jaunumiem un ne tikai!

seo optimizācija
15. 07. 2021 Pakalpojumi

SEO optimizācija ir viens no labākajiem veidiem, kā uzņēmumam popularizēt sevi, piesaistīt jaunus klientus un gūt lielāku peļņu ar mājaslapas palīdzību. Jaunavietne.lv šeit Jums var palīdzēt.

Attīstot pakalpojumu klāstu, esam pilnveidojuši piedāvāto SEO optimizācijas pakalpojumu. Tagad varam Jums nodrošināt gan pamata, gan padziļinātu SEO optimizāciju.

Pamata SEO optimizācija – kas iekļauts pakalpojumā

Pamata SEO pakalpojumā ir iekļauta atslēgvārdu izpēte un pozīciju noteikšana, kā arī regulārs mājaslapas tehniskais un veiktspējas audits, lai pārbaudītu mājaslapas atbilstību noteiktiem SEO standartiem. Pamata SEO pakalpojumā ietverta arī klienta iesniegtā teksta sagatavošana atbilstoši svarīgākajiem SEO kritērijiem. Neiztikt arī bez dažādu analītikas rīku, piemēram, Google Search Console vai Google Analytics izmantošanas, kas ļauj sekot līdzi veikto meklējumu statistikai un apmeklētāju aktivitātēm mājaslapā. Pamata SEO optimizācijas pakalpojums ir orientēts uz to, lai Jūsu mājaslapas struktūra, saturs un tehniskais stāvoklis ļautu ieņemt iespējami labākās pozīcijas meklēšanas rezultātos.

Ko ietver padziļinātas SEO optimizācijas pakalpojums

Padziļinātās SEO optimizācijas pakalpojums ietver visu iepriekš minēto, to papildinot ar dziļāku tirgus stāvokļa analīzi un konkurentu izpēti atbilstoši pārstāvētās nozares specifikai. Izvēloties padziļinātās SEO optimizācijas pakalpojumu, Jūs ne tikai nodrošinieties, ka jūsu mājaslapas tehniskais stāvoklis atbilst nepieciešamajiem standartiem, bet arī iegūstiet padziļinātāku informāciju par Jūsu pozīcijām tirgū un Jūsu sīvākajiem konkurentiem. Padziļinātajā SEO pakalpojumā iekļauta arī dažādu reklāmas kanālu piemeklēšana, lai Jūsu mājaslapa būtu sasniedzama dažādos uzziņu avotos, reklāmas portālos un citās vietās, kas ceļ Jūsu mājaslapas reputāciju un uzņēmuma atpazīstamību.

Kāds ir pakalpojuma sniegšanas termiņš

SEO optimizācija ir ilgtermiņa pakalpojums Ir jāpaiet zināmam laikam, lai Jūsu mājaslapa uzlabotu savas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos. Minimālais pakalpojuma sniegšanas termiņš, lai varētu runāt par pozīciju uzlabošanos ir 3 mēneši, bet ieteicamais 6 mēneši. Kad norādītais laiks ir pagājis, pakalpojuma sniegšanas termiņu ir iespējams pagarināt. Par to, kāpēc darbu pie SEO optimizācijas nebūtu ieteicams pārtraukt, vairāk lasiet šeit.

Kādas ir pakalpojuma izmaksas

Pakalpojuma izmaksas ir individuālas un atkarīgas no veicamā darba apjoma. Minimālās izmaksas pamata SEO pakalpojumam ir 150 EUR mēnesī, savukārt padziļinātais SEO pakalpojums izmaksā sākot no 300 EUR mēnesī. Kādam tas varētu šķist kā dārgs un lieks tēriņš, taču, rūpīgāk apdomājot, to var uzskatīt par investīciju, jo, uzlabojot mājaslapas pozīcijas Google, uzlabojas arī tās redzamība – Jūs kļūstiet redzamāks saviem esošajiem vai potenciālajiem klientiem, viņi apmeklē Jūsu mājaslapu un galarezultātā iegādājas Jūsu piedāvātās preces vai pakalpojumus, bet Jūs savukārt gūstiet lielāku peļņu.

Kā pieteikties pakalpojumam

Sazinieties ar mums vai aizpildiet pieteikumu, piesakot pamata vai padziļināto SEO optimizāciju, saņemiet šo pakalpojumu jau uzreiz pēc rēķina apmaksas un paveriet ceļu jaunām klientu piesaistes iespējām!