SEO optimizācija

seo optimizācija

SEO optimizācija ļaus uzlabot pozīcijas meklēšanas rezultātos, padarīs mājaslapu pamanāmu un palīdzēs piesaistīs jaunus klientus Tavam biznesam.

SEO optimizācija ir ieguldījums uzņēmuma attīstībā, jo, uzlabojot mājaslapas pozīcijas Google vai citu meklētāju rezultātos, uzlabojas arī tās redzamība – Tavs uzņēmums kļūs redzamāks, potenciālie klienti apmeklē Tavu mājaslapu un galarezultātā iegādājas piedāvātās preces vai pakalpojumus, bet Tu savukārt gūsti lielāku peļņu.

Jaunavietne.lv piedāvā divus SEO optimizācijas pakalpojuma plānus:

1. Pamata (iekšējā SEO optimizācija), kas nodrošina mājaslapas tehniskā stāvokļa un satura atbilstību SEO prasībām un labajai praksei.

2. Padziļinātā (ārējā SEO optimizācija), kas ietver nozares situācijas un konkurentu izpēti, kā arī dažādu reklāmas kanālu piemeklēšanu lapas popularizēšanai dažādos interneta resursos.

Piesakies un piesaisti jaunus klientus savam biznesam!

Pamata optimizācija – kas iekļauts pakalpojumā

Pamata jeb iekšējās SEO optimizācija ietver atslēgvārdu izpēti un pozīciju noteikšanu, kā arī regulāru mājaslapas tehniskā stāvokļa un veiktspējas uzraudzību, lai nodrošinātu mājaslapas atbilstību noteiktām prasībām un Google algoritmu izmaiņām. Pamata pakalpojumā ietverta arī iesniegtā teksta sagatavošana atbilstoši svarīgākajiem kritērijiem.

Neiztikt arī bez dažādu analītikas rīku, piemēram, Google Search Console vai Google Analytics izmantošanas, kas ļauj sekot līdzi veikto meklējumu statistikai un apmeklētāju aktivitātēm mājaslapā.

Pamata SEO optimizācijas pakalpojums ir orientēts uz to, lai mājaslapas struktūra, saturs un tehniskais stāvoklis ļautu ieņemt iespējami labākās pozīcijas meklēšanas rezultātos.

Kas ir padziļinātā optimizācija

Padziļinātā SEO optimizācija ietver visu iepriekš minēto, to papildinot ar tirgus stāvokļa analīzi un konkurentu izpēti atbilstoši pārstāvētās nozares specifikai. Izvēloties padziļināto SEO optimizāciju, Tu ne tikai nodrošinies, ka Tavas mājaslapas tehniskais stāvoklis atbilst nepieciešamajiem standartiem, bet arī iegūsi padziļinātāku informāciju par pozīcijām tirgū un sīvākajiem konkurentiem.

Padziļinātajā optimizācija ietver arī dažādu reklāmas kanālu piemeklēšana, lai mājaslapa būtu sasniedzama dažādos uzziņu avotos, reklāmas portālos un citās vietnēs, kas ceļ lapas reputāciju un biznesa atpazīstamību.

Kāds ir pakalpojuma sniegšanas termiņš

SEO optimizācija ir ilgtermiņa pakalpojums. Ir jāpaiet zināmam laikam, lai uzlabotos Tavas mājaslapas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos. Minimālais pakalpojuma sniegšanas termiņš, lai varētu runāt par manāmu pozīciju uzlabošanos ir 3 mēneši, bet ieteicamais – 6 līdz 12 mēneši.

Kādas ir pakalpojuma izmaksas

Pakalpojuma izmaksas ir individuālas un atkarīgas no projekta specifikas un veicamā darba apjoma. Lai uzzinātu precīzas pakalpojuma izmaksas sazinies ar Jaunavietne.lv, sniedzot nelielu savas mājaslapas aprakstu. Jaunavietne.lv pārstāvis ar Tevi sazināsies jau drīz pēc pieteikuma saņemšanas.

Vairāk par to, kā veidojas pakalpojuma izmaksas, uzzini šeit.

Kā pieteikties pakalpojumam

Sazinies ar Jaunavietne.lv, piesaki savu mājaslapu un paver ceļu jaunām klientu piesaistes iespējām!