SEO optimizācija

seo optimizācija

SEO optimizācija ir process, kas tiek veikts ar mērķi uzlabot lapas pozīcijas meklēšanas rezultātos. SEO optimizācija palīdz veicināt uzņēmuma peļņu, piesaistīt jaunus klientus un gūt lielāku peļņu, jo klienti, kas Tevi meklēs, Tevi arī atradīs!

Attīstot pakalpojumu klāstu, esam pilnveidojuši piedāvāto SEO optimizācijas pakalpojumu. Tagad varam nodrošināt gan pamata, gan padziļinātu SEO optimizāciju, iekļaujot padziļinātu nozares situācijas un konkurentu izpēti. Sazinies, piesakies un piesaisti klientus savam biznesam!

Piesakies SEO optimizācijai, piesaisti jaunus klientus un saņem 20% atlaidi pirmajam mēnesim!

Pamata SEO optimizācija – kas iekļauts pakalpojumā

Pamata jeb iekšējās SEO optimizācijas pakalpojumā ir iekļauta atslēgvārdu izpēte un pozīciju noteikšana, kā arī regulārs mājaslapas tehniskais un veiktspējas audits, lai pārbaudītu mājaslapas atbilstību noteiktām prasībām un Google algoritmu izmaiņām. Pamata pakalpojumā ietverta arī Tevis iesniegtā teksta sagatavošana atbilstoši svarīgākajiem kritērijiem.

Neiztikt arī bez dažādu analītikas rīku, piemēram, Google Search Console vai Google Analytics izmantošanas, kas ļauj sekot līdzi veikto meklējumu statistikai un apmeklētāju aktivitātēm mājaslapā. Pamata SEO optimizācijas pakalpojums ir orientēts uz to, lai Tavas mājaslapas struktūra, saturs un tehniskais stāvoklis ļautu ieņemt iespējami labākās pozīcijas meklēšanas rezultātos.

Kas ir padziļināta SEO optimizācija

Padziļināta SEO optimizācija ietver visu iepriekš minēto, to papildinot ar dziļāku tirgus stāvokļa analīzi un konkurentu izpēti atbilstoši pārstāvētās nozares specifikai. Izvēloties padziļinātās SEO optimizācijas pakalpojumu, Tu ne tikai nodrošinies, ka Tavas mājaslapas tehniskais stāvoklis atbilst nepieciešamajiem standartiem, bet arī iegūsi padziļinātāku informāciju par pozīcijām tirgū un sīvākajiem konkurentiem.

Padziļinātajā SEO optimizācija ietver arī dažādu reklāmas kanālu piemeklēšana, lai Tava mājaslapa būtu sasniedzama dažādos uzziņu avotos, reklāmas portālos un citās vietās, kas ceļ Tavas mājaslapas reputāciju un biznesa atpazīstamību, ietverot soļus, kas nepieciešami, lai nodrošinātu sekmīgu ārējo SEO optimizāciju.

Kāds ir pakalpojuma sniegšanas termiņš

SEO optimizācija ir ilgtermiņa pakalpojums Ir jāpaiet zināmam laikam, lai uzlabotos Tavas mājaslapas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos. Minimālais pakalpojuma sniegšanas termiņš, lai varētu runāt par manāmu pozīciju uzlabošanos ir 3 mēneši, bet ieteicamais – vismaz 6 mēneši.

Kādas ir pakalpojuma izmaksas

Pakalpojuma izmaksas ir individuālas un atkarīgas no veicamā darba apjoma. Minimālās izmaksas pamata pakalpojumam ir 150 EUR mēnesī, savukārt padziļinātais pakalpojums, ietverot arī ārējo SEO optimizāciju, izmaksā sākot no 300 EUR mēnesī. Vairāk par to, kā veidojas pakalpojuma izmaksas, uzzini šeit.

SEO optimizācija ir ieguldījums uzņēmuma attīstībā, jo, uzlabojot mājaslapas pozīcijas Google vai citu meklētāju rezultātos, uzlabojas arī tās redzamība – Tavs uzņēmums kļūs redzamāks – potenciālie klienti, apmeklē Tavu mājaslapu un galarezultātā iegādājas Tevis piedāvātās preces vai pakalpojumus, bet Tu savukārt gūsti lielāku peļņu.

Kā pieteikties pakalpojumam

Sazinies ar Jaunavietne.lv, piesaki savu mājaslapu un paver ceļu jaunām klientu piesaistes iespējām!