Par mums

Kas mēs esam, ko mēs darām un kā mēs varam Jums palīdzēt

Kas mēs esam

Esam neatlaidīgi, mērķtiecīgi un strādāt griboši cilvēki, kuru pārliecība ir strādāt tā, lai mūsu vārds kļūtu par kvalitātes zīmi padarītajam darbam. Savā attīstībā esam ieguldījuši un turpinām ieguldīt laiku, darbu un pacietību, lai gūtu zināšanas, kas veicina ne tikai mūsu pašu bet arī mūsu klientu izaugsmi. Jaunavietne.lv - tā ir kvalitatīvu, ātru un pārdomātu mājaslapu izstrāde, administrēšana un optimizācija. Ar mums Jūsu mājaslapa būs drošās rokās, nesot pienesumu Jūsu uzņēmuma izaugsmei!

Ko mēs varam Jums piedāvāt

Jaunavietne.lv veic kvalitatīvu, pārdomātu un ātrdarbīgu mājaslapu izstrādi, administrēšanu un optimizāciju. Nodrošinām arī mājaslapas auditu, kas ļauj pārliecināties par mājaslapas tehnisko stāvokli, veiktspēju un SEO optimizācijas līmeni.

Mūsu pārliecība pauž, ka mājaslapa ir nevis prece, bet pakalpojums, kas maksimālo atdevi  sniedz tikai tad, tad ja par to atbilstoši parūpējas. Gluži kā automašīna, kurai jābūt aprūpētai - ja to atstāj novārtā, tā agri vai vēlu sāk rūsēt.

Fokusējoties uz ilgtermiņa sadarbību, jaunavietne.lv ir viens no retajiem izstrādātājiem, kas ir ieviesis abonējamu mājaslapas administrēšanas pakalpojumu,  nodrošinot gan kvalitatīvu SEO optimizāciju, gan rūpes, lai ar Jūsu mājaslapu viss būtu kārtībā vēl ilgi pēc izstrādes  beigām!

Kontakti Pieteikt pakalpojumu
Par mums - jaunavietne.lv

    Pieteikties jaunumiem

    Saņemiet informāciju par jaunumiem jaunavietne.lv saturā vai pakalpojumu klāstā!