Pakalpojumi

Mājaslapas audits

MĀJASLAPAS AUDITS

Tava mājaslapa nav atrodama Google meklēšanas rezultātu pirmajā lapā? Piesaki lapas auditu un noskaidro, kā uzlabot tās pozīcijas un klientu piesaistes spējas. Pakalpojumā ietverts vispusīgs mājaslapas stāvokļa pārskats, iekļaujot mājaslapas veiktspējas, tehniskā stāvokļa un SEO auditu, tādējādi sniedzot plašu, precīzu un drošu informāciju par to, kā panākt, ka mājaslapa darbojas optimālajā līmenī.

MĀJASLAPAS ADMINISTRĒŠANA

Vai Tev ir nācies piedzīvot situāciju, kad Tava mājaslapa iziet no ierindas, bet cilvēks, kurš to varētu savest kārtībā, vairs nav pieejams? Varbūt ir bijusi vēlme papildināt mājaslapas saturu, uzlabot dizainu vai funkcionalitāti, bet nav bijis laika to izdarīt? Ja tā, tad mājaslapas administrēšanas pakalpojums ir domāts tieši Tev! Jaunavietne.lv parūpēsies, lai ar Tavu mājaslapu viss būtu kārtībā, un pat, ja kaut kas noiet greizi, Tev būs pieejama dublējumkopija, kas ļauj mājaslapu atjaunot tās iepriekšējā stāvoklī!

Mājaslapas administrēšana
Mājaslapas izstrāde

MĀJASLAPAS IZSTRĀDE

Modernu, kvalitatīvu, ātru, drošu un viegli pielāgojamu mājaslapu izstrāde, kas atbilst Tavām vajadzībām un ļauj realizēt Tava biznesa digitālo potenciālu. Mūsdienīgi, Individuāli izstrādāti un pielāgoti augstas veiktspējas risinājumi, kas padara mājaslapu ne tikai par Tavu vizītkarti, bet arī par stabilu klientu piesaistes instrumentu. Ļauj savam uzņēmumam augt kopā ar Jaunavietne.lv izstrādātu mājaslapu!

MĀJASLAPAS OPTIMIZĀCIJA

Nevienam nepatīk lēnas mājaslapas. Optimizēta – ātra un Google prasībām atbilstoša mājaslapa nozīmē labāku lapas koda struktūru, labāku apmeklējuma pieredzi un augstākas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos, sniedzot lielākas peļņas iespējas Tavam biznesam. Sasniedz augstākos rezultātus! Padari savu mājaslapu ātru, Google draudzīgu un apmeklētājiem ērtu ar Jaunavietne.lv piedāvāto mājaslapas optimizācijas pakalpojumu.

Mājaslapas optimizācija - Kalme -Jaunavietne.lv
SEO optimizācijas pakalpojumi

SEO OPTIMIZĀCIJAS PAKALPOJUMI

Šobrīd vairs nepietiek tikai ar mājaslapas izstrādi – tai ir jāspēj piesaistīt jaunus klientus, tāpēc ir nepieciešama arī SEO optimizācija, kas ļauj sasniegt TOP līmeņa pozīcijas Google meklēšanas rezultātos, lai klienti Tevi varētu atrast, kad vien tas ir nepieciešams. Ieņem līderpozīcijas, piesaisti jaunus klientus un esi priekšā saviem konkurentiem ar Jaunavietne.lv piedāvāto SEO optimizācijas pakalpojumu.

WordPress logo
Woocommerce logo
React logo
Next.js logo