Pakalpojumi

Mājaslapas 
        audits

Mājaslapas audits

Tava mājaslapa nav atrodama Google meklēšanas rezultātu pirmajā lapā? Piesaki lapas auditu un noskaidro, kā uzlabot tās pozīcijas un klientu piesaistes spējas. Pakalpojumā ietverts vispusīgs mājaslapas stāvokļa pārskats, iekļaujot mājaslapas veiktspējas, tehniskā stāvokļa un SEO auditu, tādējādi sniedzot plašu, precīzu un drošu informāciju par to, kā panākt, ka mājaslapa darbojas optimālajā līmenī.

Pieteikt pakalpojumu Uzzināt vairāk

Mājaslapas administrēšana

Vai Tev ir nācies piedzīvot situāciju, kad mājaslapa iziet no ierindas, bet cilvēks, kurš to varētu savest kārtībā, vairs nav pieejams? Varbūt ir bijusi vēlme papildināt mājaslapas saturu, uzlabot dizainu vai funkcionalitāti, bet nav bijis laika to izdarīt? Ja tā, tad mājaslapas administrēšanas pakalpojums ir domāts tieši Tev! Jaunavietne.lv parūpēsies, lai Tava mājaslapa būtu droša, un ar to viss būtu kārtībā.

Pieteikt pakalpojumu Uzzināt vairāk
WordPress mājaslapu administrēšana
Mājaslapu izstrāde

Mājaslapu izstrāde

Modernu, kvalitatīvu, ātru, drošu un viegli pielāgojamu mājaslapu izstrāde, kas atbilst Tavām vajadzībām un ļauj realizēt Tava biznesa digitālo potenciālu. Mūsdienīgi, Individuāli izstrādāti un pielāgoti augstas veiktspējas risinājumi, kas padara mājaslapu ne tikai par Tavu vizītkarti, bet arī par stabilu klientu piesaistes instrumentu. Ļauj savam uzņēmumam augt kopā ar Jaunavietne.lv izstrādātu mājaslapu!

Pieteikt Mājaslapas izstrādi

SEO un veiktspējas optimizācija

Garantēta pirmā pozīcija Google meklēšanā nereti ir tikai reklāmas sauklis, taču, pieredze rāda, ka veiksmīgas sadarbības gadījumā mērķis būt pirmajam ir sasniedzams. Mājaslapas SEO un veiktspējas optimizācija ļauj uzlabot un nostiprināt pozīcijas Google meklēšanas rezultātos, kā arī palielināt organisko klientu plūsmu, ilgtermiņā samazinot reklāmas izmaksas.

Pieteikt pakalpojumu Uzzināt vairāk
Mājaslapu optimizācija
WordPress logo
Woocommerce logo
React logo
Next.js logo