Mājaslapas SEO optimizācija – vai ir vērts

Jaunavietne.lv blogs - viss par un ap mājaslapu izstrādi, tehnoloģiju jaunumiem un ne tikai!

Mājaslapas seo optimizācija
09. 08. 2021 SEO optimizācija

Mājaslapas SEO optimizācija ir viens no labākajiem veidiem, kā veidot un nostiprināt uzņēmuma digitālo tēlu. Mūsdienās vairs nepietiek tikai ar faktu, ka mājaslapa ir izveidota – tai ir jābūt satura un formas ziņā saistošai, interesantai, bet pats galvenais – ātri un viegli atrodamai Google vai citu meklētājprogrammu uzrādītajos meklēšanas rezultātos, un, lai to nodrošinātu, neiztikt bez SEO optimizācijas.

Kāpēc mājaslapas SEO optimizācija ir tik svarīga

Internets ir visu iespēju zeme, bet mājaslapa – biļete, kas palīdz tur nokļūt. Mājaslapas galvenais uzdevums ir būt par uzņēmuma digitālā tēla galveno sastāvdaļu. Mājaslapai ir jāpiesaista potenciālo klientu interese un uzmanība, kā arī jānostiprina saikne ar esošo klientu bāzi, sniedzot informāciju par jaunumiem piedāvāto preču vai pakalpojumu klāstā. Lai mājaslapas klientu piesaistes spējas sasniegtu augstāko līmeni, ir nepieciešams veikt mājaslapas SEO optimizāciju, kas uzlabos un nostiprinās tās pozīcijas, meklētājprogrammu, piemēram, Google meklēšanas rezultātos. Augstākas pozīcijas meklēšanas rezultātos padara Jūsu mājaslapu pamanāmāku, kas savukārt nozīmē raitāku klientu piesaisti un potenciāli lielāku peļņu.

Mājaslapas SEO optimizācija – vai tā ir nepieciešama

Protams! SEO optimizācija ir nepieciešama it sevišķi ja mājaslapa ir izveidota salīdzinoši nesen. Fakts, ka Jūs strādājat pie sava uzņēmuma mājaslapas satura un atpazīstamības savā ziņā ir kā apstiprinājums tam, ka Jūsu lapa ir uzticama. Ja informācija par Jūsu mājaslapu būs pieejama dažādos uzziņu resursos, vai sludinājumu portālos, tad paliecināsies ne tikai iespējas sasniegt plašāku klientu loku, bet laika gaitā uzlabosies arī mājaslapas pozīcijas meklēšanas rezultātos. Tā ir daļa no tā saucamā ārējais SEO. Vairāk par to, kas ir ārējais un iekšējais SEO lasiet šeit.

Mājaslapas SEO optimizācija un satura papildināšana ir svarīga un nepieciešama arī gadījumos, ja mājaslapa jau ir iekarojusi savu pozīciju meklēšanas rezultātos. Pārstājot rūpēties par mājaslapas saturu, pastāv risks, ka kāds konkurents Jūs apsteidz, iegūst labākas pozīcijas un līdz ar to arī piesaista tos klientus, kas agrāk būtu izvēlējušies Jūsu piedāvātās preces vai pakalpojumus. Vairāk par to kāpēc SEO optimizācija ir ilgtermiņa pakalpojums kuru nebūtu vēlams pārtraukt lasiet šeit.

Mājaslapas SEO optimizācija – kā tas strādā

Mājaslapas SEO optimizācijas galvenais mērķis ir pozīciju uzlabošana meklēšanas rezultātos, proti, lai SEO optimizāciju varētu uzskatīt par efektīvu, iespējami lielākam atslēgvārdu skaitam ir mājaslapa ir jāpadara atrodama starp pirmajiem 10 meklēšanas rezultātiem. Jo lielāks būs šādu atslēgvārdu skaits, jo labākas būs mājaslapas klientu piesaistes spējas.

Atkarībā no tā, cik ilgi mājaslapa ir pieejama internetā un kāda ir tās konkurence, mainās arī lapas pozīcijas meklēšanas rezultātos. Jaunas mājaslapas lielas konkurences apstākļos līdz top 10 pozīcijai meklēšanas rezultātos nonāk ilgākā laika posmā, jo ir nepieciešams, tā teikt, iekarot Google uzticību.

Mājaslapas SEO optimizācijas pirmie rezultāti būs redzami 3 līdz 6 mēnešu laikā no darbu uzsākšanas brīža. Sākotnēji būs redzama pozīciju uzlabošanās Google vai citos meklētājos – mājaslapa kļūs pamanāmāka meklēšanas rezultātos un / vai sociālajos tīklos, līdz ar to piesaistot lielāku auditoriju, pēc tam pakāpeniski palielināsies Jūsu mājaslapas apmeklētāju skaits, bet galarezultātā pieaugs arī veikto darījumu daudzums un līdz ar to arī pārdošanas apjoms, kā arī Jūsu uzņēmuma gūtā peļņa.

Mājaslapas SEO optimizācija – vai tas ir tā vērts

Katrs uzņēmējs vēlas, lai viņa bizness būtu maksimāli ienesīgs. Arī mēs vēlamies, lai Jūsu bizness tāds būtu. Izvēloties Jaunavietne.lv piedāvātos SEO optimizācijas pakalpojumus, Jūs veicat ieguldījumu ne tikai savas mājaslapas, bet arī sava uzņēmuma attīstībā. Tas, cik ātri šis ieguldījums nesīs cerēto peļņu ir atkarīgs no Jūsu pārstāvētās nozares, kā arī spējas apkalpot jaunus klientus, tomēr vienu varam teikt droši – tas ir tā vērts, un agri vai vēlu šis ieguldījums noteikti atmaksāsies.

SEO optimizācijas procesā mēs pievēršam lielu uzmanību mājaslapas ātrdarbībai, atbilstībai SEO standartiem un labajai praksei, kas tiešā veidā ietekmē tās pozīciju meklēšanas rezultātos. Vairāk par to, kādas tehniskas nianses ietekmē mājaslapas pozīciju, varat apskatīt šeit.

Ja Jums ir nepieciešama palīdzība saistībā ar mājaslapas SEO optimizāciju vai tehnisku tās pielāgošanu, sazinieties ar mums. Mēs Jums palīdzēsim. Vairāk informācijas par Jaunavietne.lv piedāvātajiem SEO optimizācijas pakalpojumiem un to izcenojumiem lasiet šeit.

Jaunavietne.lv