Mājaslapas audits

Jaunavietne.lv blogs - viss par un ap mājaslapu izstrādi, tehnoloģiju jaunumiem un ne tikai!

mājaslapas audits
11. 06. 2021 Pakalpojumi

Paplašinot pakalpojumu klāstu jaunavietne.lv piedāvā jaunu pakalpojumu – mājaslapas audits, kas ļauj pārliecināties par mājaslapas darbības efektivitāti un klientu piesaistes spējām. Mājaslapas auditā ietverts vispusīgs mājaslapas stāvokļa pārskats, iekļaujot mājaslapas veiktspējas, tehniskā stāvokļa un SEO analīzi, tādējādi sniedzot plašu precīzu un drošu drošu informāciju par to, vai vai mājaslapa darbojas optimālajā līmenī.

Mājaslapas audits – kādos gadījumos šis pakalpojums nepieciešams

Pakalpojums nepieciešams gadījumā, ja ir vēlme uzlabot mājaslapas klientu piesaistes spējas un efektivitāti. Mājaslapas galvenā funkcija ir klientu piesaiste un Jūsu peļņas veicināšana, un ir ārkārtīgi svarīgi, lai šī funkcija tiktu nevainojami izpildīta. Audits palīdz novērtēt mājaslapas tehnisko stāvokli un satura kvalitāti, atrast un novērst radušās problēmas, lai mājaslapas spēja piesaistīt jaunus klientus būtu optimālajā līmenī.

Mājaslapas audita laikā tiek pārbaudīta tās atbilstība noteiktām kvalitātes prasībām, kas skar mājaslapas drošību, veiktspēju, ātrdarbību, satura kvalitāti un pieejamību. Vairāk par mājaslapu kvalitātes prasībām iespējams uzzināt šeit. Mājaslapas atbilstība labajai praksei un noteiktām kvalitātes prasībai ir svarīgs rādītājs, kas tiešā veidā ietekmē Jūsu mājaslapas pozīcijas Google un līdz ar to arī klientu piesaistes iespējas. Jo precīzāk Jūsu mājaslapa atbilst noteiktām kvalitātes prasībām, jo augstākas būs tās pozīcijas Google meklēšanas rezultātos, kas savukārt uzlabo klientu plūsmu un arī iespējas klientiem Jūs atrast.

Kādi ir ieguvumi

Pēc audita veikšanas ir iespējams izstrādāt stratēģiju, kas ļauj mājaslapas klientu piesaistes spējām sasniegt optimālo līmeni, lai par klientu plūsmu vairs nebūtu jāuztraucas!

Mājaslapas audits – kā pieteikties pakalpojumam

Sazinieties ar mums vai aizpildiet pieteikumu, piesakot mājaslapas auditu, un noskaidrojiet, kā uzlabot Jūsu mājaslapas “veselību” un spēju piesaistīt klientus!