Mājaslapas audits

mājaslapas audits

Tava mājaslapa nav atrodama Google meklēšanas rezultātu pirmajā lapā? Piesaki auditu un noskaidro, kā uzlabot mājaslapas pozīcijas un klientu piesaistes spējas.

Audita rezultāti sniegs informāciju par to, kā uzlabot mājaslapas darbības efektivitāti un klientu piesaistes spējas!

Pakalpojumā ietverts vispusīgs mājaslapas stāvokļa pārskats, iekļaujot veiktspējas, tehniskā stāvokļa un SEO auditu, tādējādi sniedzot plašu, precīzu un drošu informāciju par to, kā panākt, ka mājaslapa darbojas optimālajā līmenī, nodrošinot iespējami labāko potenciālo klientu plūsmu.

Mājaslapas audits – kā tas notiek

Mājaslapas audita laikā tiek pārbaudīta tās atbilstība noteiktām kvalitātes prasībām, kas skar lapas drošību, veiktspēju, ātrdarbību, satura kvalitāti un pieejamību. Vairāk par mājaslapu kvalitātes prasībām iespējams uzzināt šeit. Mājaslapas atbilstība labajai praksei un noteiktiem kvalitātes standartiem ir svarīgs rādītājs, kas tiešā veidā ietekmē Tavas mājaslapas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos un līdz ar to arī klientu piesaistes iespējas. Jo precīzāk Tava mājaslapa atbilst noteiktām kvalitātes prasībām, jo augstākas ir tās pozīcijas Google meklēšanas rezultātos.

Kādi ir ieguvumi

Pēc mājaslapas audita veikšanas Tu iegūsi informāciju par to, kā uzlabot lapas darbības efektivitāti, pozīcijas meklēšanas rezultātos un klientu piesaistes spējas, lai nodrošinātu iespējami labāko klientu plūsmu Tavam biznesam.

Mājaslapa ir viens no labākajiem klientu piesaistes instrumentiem, tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi lai šis instruments darbotos nevainojami. Uzlabojot pozīcijas meklēšanas rezultātos, aug arī klientu plūsma un peļņas iespējas.

Mājaslapas audits – kā pieteikties pakalpojumam

Sazinies ar Jaunavietne.lv, piesakot mājaslapas auditu, un noskaidro, kā uzlabot tās pozīcijas, tehnisko stāvokli un klientu piesaistes spējas! Piesaki savu mājaslapu un uzzini, kā ar tās palīdzību iegūt vairāk!