Mājaslapas audits

mājaslapas audits

Mājaslapas audits ļaus būt drošam par lapas efektivitāti un klientu piesaistes spējas. Pārliecinies, vai Tava mājaslapa ir labākajā formā un spēj nodrošināt optimālo klientu plūsmu!

Paplašinot pakalpojumu klāstu jaunavietne.lv piedāvā jaunu pakalpojumu – mājaslapas audits. Pakalpojumā ietverts vispusīgs mājaslapas stāvokļa pārskats, iekļaujot mājaslapas veiktspējas, tehniskā stāvokļa un SEO analīzi, tādējādi sniedzot plašu precīzu un drošu informāciju par to, vai vai mājaslapa darbojas optimālajā līmenī. Pārliecinies, vai Tava mājaslapa ir labākajā formā, piesakot tās auditu.

Mājaslapas audits – kādos gadījumos šis pakalpojums nepieciešams

Mājaslapas audits nepieciešams gadījumā, ja nepieciešams uzlabot lapas darbību, vai ir vēlme pilnveidot lapas klientu piesaistes spējas un efektivitāti. Mājaslapas galvenā funkcija ir atpazīstamības veicināšana un klientu piesaiste, tā būtībā ir biznesa instruments, un ir ārkārtīgi svarīgi, lai šis instruments darbotos nevainojami. Auditam var pieteikties arī tad, ja gribas vienkārši pārliecināties, ka ar lapu viss ir kārtībā.

Audits palīdz novērtēt mājaslapas tehnisko stāvokli un satura kvalitāti, atrast un novērst problēmas, ja tādas ir radušās, lai mājaslapas spēja piesaistīt jaunus klientus sasniegtu optimālo līmeni.

Mājaslapas audita laikā tiek pārbaudīta tās atbilstība noteiktām kvalitātes prasībām, kas skar lapas drošību, veiktspēju, ātrdarbību, satura kvalitāti un pieejamību. Vairāk par mājaslapu kvalitātes prasībām iespējams uzzināt šeit. Mājaslapas atbilstība labajai praksei un noteiktiem kvalitātes standartiem ir svarīgs rādītājs, kas tiešā veidā ietekmē Tavas mājaslapas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos un līdz ar to arī klientu piesaistes iespējas. Jo precīzāk Tava mājaslapa atbilst noteiktām kvalitātes prasībām, jo augstākas ir tās pozīcijas Google meklēšanas rezultātos, kas savukārt uzlabo iespējas klientiem Tevi atrast. Uzlabojot pozīcijas meklēšanas rezultātos, aug arī klientu plūsma un peļņas iespējas.

Kādi ir ieguvumi

Pēc audita veikšanas vajadzības gadījumā ir iespējams uzlabot tās tehnisko stāvokli, kā arī izstrādāt stratēģiju, kas ļauj mājaslapas klientu piesaistes spējām sasniegt optimālo līmeni, nodrošinot iespējami labāko klientu plūsmu Tavam biznesam!

Kādas ir pakalpojuma izmaksas

Mājaslapas audits ir bezmaksas pakalpojums! Ja audita rezultāti parāda, ka ar lapu viss ir kārtībā, tad par izmaksām nav jāuztraucas. Izmaksas rodas tikai tādā gadījumā, ja klients uztic Jaunavietne.lv komandai novērst audita laikā konstatētās nepilnības.

Mājaslapas audits – kā pieteikties pakalpojumam

Sazinies ar Jaunavietne.lv, piesakot mājaslapas auditu, un noskaidro, kā uzlabot Tavas mājaslapas tehnisko stāvokli un klientu piesaistes spējas! Piesaki savu mājaslapu un uzzini, kā ar tās palīdzību iegūt vairāk!