Mājaslapas administrēšana

Mājaslapas administrēšana

Jaunavietne.lv piedāvā mājaslapas administrēšanas pakalpojumu, kas nodrošinās, ka ar mājaslapu viss būs kārtībā – tā būs droša, efektīva un regulāri atjaunināta, Piesakoties pakalpojumam Tev vairs nebūs jāuztraucas par tehniskām problēmām, mājaslapas darbības optimizāciju, satura vai funkcionalitātes papildināšanu – Jaunavietne.lv par to parūpēsies!

Kas ir iekļauts pakalpojumā

Mājaslapas administrēšanas pakalpojuma pamata komplektācijā ietverta mājaslapas ātruma optimizācija, WordPress spraudņu atjaunināšana un drošības kopijas izveide, kas garantē, ka tehnisku problēmu gadījumā mājaslapa iespējami ātrākā laikā tiks atjaunota tādā stāvoklī, kādā tā bija pirms šo problēmu rašanās. Tāpat tiek nodrošināta nepieciešamo labojumu veikšana vai funkcionalitātes papildināšana, ja tas ir nepieciešams.

Vajadzības gadījumā mājaslapas administrēšanu ir iespējams apvienot ar iekšējo un / vai ārējo SEO optimizāciju, tādējādi ilgtermiņā nodrošinot mājaslapas pozīciju uzlabošanu meklēšanas rezultātos.

Kādas ir pakalpojuma izmaksas

Pakalpojuma izmaksas ir individuālas un atkarīgas no veicamā darba apjoma. Lai uzzinātu precīzas pakalpojumu izmaksas, aizpildi saziņas formu, sniedzot nelielu situācijas aprakstu. Jaunavietne.lv pārstāvis sazināsies ar Tevi jau drīz pēc pieteikuma saņemšanas, lai izteiktu Tev piemērotāko cenas piedāvājumu.

Kā pieteikties pakalpojumam

Sazinies ar Jaunavietne.lv un piesakies mājaslapas administrēšanai, kas sniegs drošības sajūtu un garantiju, ka ar mājaslapu viss būs kārtībā.