Mājaslapas administrēšana

Mājaslapas administrēšana

Jaunavietne.lv piedāvā mājaslapas administrēšanas pakalpojumu, kas nodrošinās to, ka ar mājaslapu viss būs kārtībā – tā būs droša, efektīva un regulāri atjaunināta, Piesakoties pakalpojumam Tev vairs nebūs jāuztraucas par iespējamām mājaslapas problēmām, neefektīvu darbību, lapas satura vai funkcionalitātes papildināšanu – Jaunavietne.lv par visu parūpēsies!

Mājaslapas administrēšana, kāpēc mūsu piedāvātais pakalpojums ir unikāls

Jaunavietne.lv piedāvātais mājaslapas administrēšanas pakalpojums neaprobežojas tikai ar mājaslapas satura papildināšanu. Mēs piedāvājam daudz vairāk!

Mūsu piedāvātā mājaslapas administrēšanas pakalpojuma pamata komplektācijā ietverta mājaslapas ātruma optimizācija, WordPress spraudņu atjaunināšana un drošības kopijas izveide, kas garantē, ka tehnisku problēmu gadījumā mājaslapa iespējami ātrākā laikā tiks atjaunota tādā stāvoklī, kādā tā bija pirms šo problēmu rašanās. Tāpat tiek nodrošināta nepieciešamo labojumu veikšana vai funkcionalitātes papildināšana.

Padziļinātajā administrēšanas pakalpojumā ir ietverta ne tikai iepriekšminētā tehniskā apkalpošana, bet arī SEO optimizācija, kā arī tirgus situācijas un konkurentu analīze, lai mājaslapas saturs būtu aktuāls un ļautu Tev būt soli priekšā sīvākajiem konkurentiem.

Jaunavietne.lv ir viens no retajiem tīmekļa vietņu speciālistiem Latvijā, kas ir ieviesis abonējamu mājaslapas administrēšanas pakalpojumu – par konkrētu pakalpojumu Tu saņemsi rēķinu par noteiktu summu, kas izriet no izvēlētā pakalpojuma veida. Tādējādi varam garantēt, ka Tev nebūs jāpārmaksā par saņemto pakalpojumu – pakalpojuma izmaksas pie noteikta darba apjoma mēnesī nepārsniegs fiksētu summu.

Kādas ir pakalpojuma izmaksas

Pakalpojuma izmaksas ir individuālas un atkarīgas no veicamā darba apjoma. Minimālās izmaksas ir no 50EUR līdz 300EUR mēnesī atkarībā no izvēlētā pakalpojuma veida. Padziļinātajā administrēšanas plānā ir iekļauta arī pamata (iekšējā) SEO optimizācija. Vairāk par mūsu piedāvātajiem SEO optimizācijas veidiem var uzzināt šeit.

Kā pieteikties pakalpojumam

Sazinies ar mums un piesaki mājaslapas administrēšanas pakalpojumu. Saņem šo pakalpojumu jau uzreiz pēc rēķina apmaksas un zini, ka turpmāk Tava mājaslapa būs droša, konkurētspējīga un regulāri atjaunināta! Turklāt Tev vairs nebūs jāvelta savs laiks tehniskajiem lapas uzturēšanas darbiem!