Mājaslapas administrēšana

Jaunavietne.lv blogs - viss par un ap mājaslapu izstrādi, tehnoloģiju jaunumiem un ne tikai!

Mājaslapas administrēšana
02. 08. 2021 Pakalpojumi

Jaunavietne.lv piedāvā mājaslapas administrēšanas pakalpojumu, kas nodrošinās to, ka ar mājaslapu viss būs kārtībā – tā būs droša, efektīva un regulāri atjaunināta, Piesakoties pakalpojumam Jums vairs nebūs jāuztraucas par iespējamām mājaslapas problēmām vai neefektīvu darbību – mēs par visu parūpēsimies!

Mājaslapas administrēšana, kāpēc mūsu piedāvātais pakalpojums ir unikāls

Mūsu piedāvātā mājaslapas administrēšanas pakalpojuma pamata komplektācijā ietverta mājaslapas ātruma optimizācija, WordPress spraudņu atjaunināšana un drošības kopijas izveide, kas garantē, ka tehnisku problēmu gadījumā mājaslapa iespējami ātrākā laikā tiks atjaunota tādā stāvoklī, kādā tā bija pirms šo problēmu rašanās.

Padziļinātajā jeb profesionālajā administrēšanas pakalpojumā ir ietverta ne tikai iepriekšminētā tehniskā apkalpošana, bet arī konsultācijas, mājaslapas satura papildināšana un apmeklētāju darbību analīze, SEO optimizācija, kā arī tirgus situācijas un konkurentu analīze, lai mājaslapas saturs būtu aktuāls un ļautu Jums būt soli priekšā sīvākajiem konkurentiem.

Jaunavietne.lv ir viens no retajiem tīmekļa vietņu speciālistiem Latvijā, kas ir ieviesis abonējamu mājaslapas administrēšanas pakalpojumu – par konkrētu pakalpojumu un darba apjomu Jūs saņemsiet rēķinu par noteiktu summu, kas izriet no Jūsu izvēlētā pakalpojuma veida. Tādējādi Jūs varat būt droši, ka pakalpojuma izmaksas pie noteikta darba apjoma mēnesī nepārsniegs noteikto summu.

Kādas ir pakalpojuma izmaksas

Pakalpojuma izmaksas ir individuālas un atkarīgas no veicamā darba apjoma. Minimālās izmaksas ir no 50 EUR līdz 300 EUR mēnesī atkarībā no izvēlētā pakalpojuma veida. Profesionālajā administrēšanas plānā ir iekļauta arī SEO optimizācija. Vairāk par mūsu piedāvāto SEO optimizāciju varat izlasīt šeit.

Kā pieteikties pakalpojumam

Sazinieties ar mums vai aizpildiet pieteikumu, piesakot mājaslapas administrēšanas pakalpojumu, saņemiet šo pakalpojumu jau uzreiz pēc rēķina apmaksas un esiet droši, ka turpmāk Jūsu mājaslapa būs droša, konkurētspējīga un regulāri atjaunināta!