Kas ir SEO pakalpojumi

seo pakalpojumi

SEO pakalpojumi ļaus uzlabot pozīcijas meklēšanas rezultātos, lai potenciālie klienti atrastu, pamanītu un izvēlētos Jūs, nevis Jūsu konkurentus. Sīkāk par to, kas ir SEO pakalpojumi, un kādu labumu tie sniedz Jūsu biznesam uzziniet raksta turpinājumā.

SEO pakalpojumi – ko tie ietver

SEO jeb meklētājprogrammu optimizācija (Search Engine Optimization) ir darbību kopums, kas tiek veikts ar mērķi uzlabot mājaslapas pozīcijas Google vai citu interneta meklētāju uzrādītajos meklēšanas rezultātos, lai veicinātu klientu plūsmas un peļņas pieaugumu.

Ja meklētājprogrammu optimizācijas procesu sadalām mazākās sastāvdaļās, redzam, ka pilna spektra SEO pakalpojumi ietver:

1. uzņēmuma mājaslapas tehniskā stāvokļa auditu, kas sniedz pilnu informāciju par mājaslapas darbības efektivitāti un tādiem rādītājiem kā veiktspēja, ielādes ātrums un lapas piemērotība mobilajām ierīcēm,

2. SEO auditu un mājaslapas pielāgošanu (tehnisko izmaiņu veikšanu) atbilstoši pieņemtajiem standartiem un labajai praksei,

3. SEO stratēģijas izstrādi un atslēgvārdu izpēti, kas ļauj precīzi noteikt mājaslapas auditoriju un piedāvāt tai atbilstošu saturu,

4. padziļinātu nozares situācijas izpēti, kas ļauj būt soli priekšā sīvākajiem konkurentiem,

5. satura izstrādi, pielāgošanu vai papildināšanu atbilstoši galvenajām SEO vadlīnijām (sadarbībā ar lapas īpašnieku),

6. mājaslapas digitālā tēla veidošanu – aktivitātes sociālajos tīklos, informācija uzziņu dienestos un informatīvajās lapās – atpakaļsaišu jeb ienākošo saišu veidošanu – ienākošās saites ir viens no galvenajiem faktoriem, kas ne tikai paaugstina lapas reitingu un pozīcijas meklēšanas rezultātos, bet veido arī jaunus klientu piesaistes kanālus.

Kāpēc SEO pakalpojumi ir nepieciešami

SEO pakalpojumi nodrošina augstākas mājaslapas pozīcijas Google meklētājā vai citās meklētājprogrammās, tāpēc jauni klienti Jūs vieglāk atradīs, bet esošie vienmēr būs informēti par jaunumiem piedāvājuma vai pakalpojumu klāstā. Rūpējoties par mājaslapas vai internetvekala SEO, Jūsu uzņēmums var nodrošināt stabilu klientu plūsmu un gūt lielāku peļņu, turklāt, esot lietas kursā par situāciju nozarē, konkurentu darbībām, klientu aktivitātēm un meklēšanas paradumiem, Jums ir iespēja operatīvi reaģēt un pielāgoties mainīgajai situācijai, tādējādi maksimāli samazinot vai pat novēršot iespējamību, ka konkurenti Jūs apsteigs. Sasniedziet vairāk un būt priekšā saviem konkurentiem ar Jaunavietne.lv piedāvātajiem SEO pakalpojumiem.

Izvēloties Jaunavietne.lv piedāvātos pakalpojumus, Jums ne tikai ir iespēja 3 – 6 mēnešu laikā uzlabot pozīcijas meklēšanas rezultātos, bet arī nodrošināties, ka Jūsu mājaslapa būs tehniski optimālajā stāvoklī, jo Jaunavietne.lv piedāvājums ietver arī mājaslapas administrēšanu un tehniskā stāvokļa regulāru uzraudzību visu pakalpojumu sniegšanas laiku.

Kādi būs rezultāti

Viens no uzskatāmākajiem piemēriem, kas parāda sasniegtos rezultātus, ir ar mājaslapu saistīto atslēgas vārdu parādīšanās Google meklēšanas pirmajā lapā. Pastāvīgi papildinot, attīstot un popularizējot mājaslapas saturu, šādu atslēgvārdu kļūs arvien vairāk, palielinot iespēju. ka cilvēki, kas meklēs sev nepieciešamo preci vai pakalpojumu, atradīs tieši Jūsu uzņēmumu. Tieši tāpēc arī ir nepieciešama SEO optimizācija.

Teorija ir viens, bet vēl labāk ir, ja to var veiksmīgi pielietot praksē. Viens no labākajiem sasniegto rezultātu piemēriem, ieņemot augstas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos: latinvestment.lv. Sadarbības ietvaros sasniegtie rezultāti ir ļāvuši mājaslapai ieņemt augstākās pozīcijas meklēšanas rezultātos. Sadarbības laikā praktiski visi svarīgākie atslēgvārdi ieņēma TOP 10 pozīcijas meklēšanas rezultātos, atsevišķos gadījumos ieņemot arī pirmo pozīciju.

Kādas ir izmaksas

Jaunavietne.lv piedāvā divus pakalpojumu plānus:
1. pamata plāns (iekšējā SEO optimizācija) + mājaslapas tehniskā stāvokļa uzlabošana atbilstoši SEO vadlīnijām. Šī plāna izmaksas ir sākot no 150 EUR mēnesī,

2. padziļinātais plāns (iekšējā un / vai ārējā SEO optimizācija ), kas ietver visus iepriekš uzskaitītos pakalpojumus. Šī plāna izmaksas ir sākot no 300 EUR mēnesī.

Atsevišķos gadījumos, ja rezultātu ir jāsasniedz vēl ātrāk, var būt nepieciešama Google Ads kampaņas izveide. Ar Google reklāmu Jūsu uzņēmuma mājaslapa tiek izcelta starp citiem meklēšanas rezultātiem, tomēr šādā gadījumā ir jārēķinās ar papildus izmaksām. Vairāk par to kādi faktori nosaka SEO pakalpojumu izmaksas lasiet šeit.

Kā pieteikties

Sazinieties ar Jaunavietne.lv, piesakieties SEO pakalpojumiem un uzlabojiet pozīcijas Google meklēšanas rezultātos, lai klienti atrastu, pamanītu un izvēlētos Jūs, nevis Jūsu konkurentus.

P.S. Nevaru apsolīt piena upes ķīseļa krastos vai galvu reibinošus panākumus jau nākamajā dienā pēc sadarbības uzsākšanas. SEO pakalpojumi ir maratons nevis sprints. Ja esat gatavi šo maratonu veikt kopā ar Jaunavietne.lv, tad kopā mums noteikti izdosies.

Mārtiņš no Jaunavietne.lv.