Kas ir SEO pakalpojumi

seo pakalpojumi

Kvalitatīvi SEO pakalpojumi ļaus ieņemt augstākas pozīcijas meklēšanas rezultātos un piesaistīt jaunus klientus Jūsu biznesam. Sīkāk par to, kas ir SEO pakalpojumi un ko tie ietver, lasiet raksta turpinājumā!

SEO pakalpojumi – ko tie ietver

SEO jeb meklētājprogrammu optimizācija (Search Engine Optimization) ir darbību kopums, kas tiek veikts ar mērķi uzlabot mājaslapas pozīcijas Google vai citu interneta meklētāju uzrādītajos meklēšanas rezultātos. Ja meklētājprogrammu optimizācijas procesu sadalām mazākās sastāvdaļās, redzam, ka pilna spektra SEO pakalpojumi ietver:

  1. uzņēmuma mājaslapas tehniskā stāvokļa auditu, kas sniedz pilnu informāciju par mājaslapas darbības efektivitāti, ļaujot izvērtēt mājaslapas atbilstību labajai praksei, veiktspēju, ātrdarbību, un lietotāja pieredzi,
  2. SEO auditu un mājaslapas pielāgošanu atbilstoši pieņemtajiem standartiem un labajai praksei,
  3. Stratēģijas izstrādi un atslēgas vārdu izpēti, kas ļauj precīzi noteikt mājaslapas auditoriju un piedāvāt tai atbilstošu saturu,
  4. padziļinātu nozares situācijas izpēti, kas ļauj būt soli priekšā sīvākajiem konkurentiem,
  5. satura izstrādi, pielāgošanu vai papildināšanu atbilstoši galvenajām SEO vadlīnijām (sadarbībā ar lapas īpašnieku),
  6. mājaslapas digitālā tēla veidošanu – aktivitātes sociālajos tīklos, informācija uzziņu dienestos un informatīvajās lapās – atpakaļsaišu jeb ienākošo saišu veidošanu – ienākošās saites ir viens no galvenajiem faktoriem, kas ne tikai paaugstina lapas reitingu un pozīcijas meklēšanas rezultātos, bet veido arī jaunus klientu piesaistes kanālus.

Kāpēc SEO pakalpojumi ir nepieciešami

SEO pakalpojumi nodrošina augstākas mājaslapas pozīcijas meklēšanas rezultātos, tāpēc jauni klienti Jūs vieglāk atradīs, bet esošie vienmēr būs informēti par jaunumiem piedāvājuma vai pakalpojumu klāstā. Rūpējoties par mājaslapas vai internetvekala SEO, Jūsu uzņēmums var nodrošināt stabilu klientu plūsmu, turklāt, esot lietas kursā par situāciju nozarē, klientu aktivitātēm un meklēšanas paradumiem, Jums ir iespēja operatīvi reaģēt un pielāgoties digitālās vides izmaiņām, tādējādi maksimāli samazinot vai pat novēršot iespējamību, ka konkurenti Jūs apsteigs.Sasniedziet vairāk un būt priekšā saviem konkurentiem.

Izvēloties Jaunavietne.lv piedāvātos pakalpojumus, Jums ne tikai ir iespēja 3 – 6 mēnešu laikā uzlabot pozīcijas meklēšanas rezultātos, bet arī nodrošināties, ka Jūsu mājaslapa būs tehniski optimālajā stāvoklī, jo mūsu piedāvājums ietver arī mājaslapas administrēšanu un tehniskā stāvokļa regulāru uzraudzību visu pakalpojumu sniegšanas laiku.

Kādi būs rezultāti

Viens no uzskatāmākajiem piemēriem, kas parāda sasniegtos rezultātus, ir ar mājaslapu saistīto atslēgas vārdu parādīšanās Google meklēšanas pirmajā lapā. Pastāvīgi papildinot, attīstot un popularizējot mājaslapas saturu, šādu atslēgvārdu kļūs arvien vairāk, palielinot iespēju. ka cilvēki, kas meklēs sev nepieciešamo preci vai pakalpojumu, atradīs tieši Jūsu uzņēmumu.

Teorija ir viens, bet vēl labāk ir, ja to var veiksmīgi pielietot praksē. Viens no labākajiem sasniegto rezultātu piemēriem, ieņemot augstas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos: latinvestment.lv. Sadarbības ietvaros sasniegtie rezultāti ir ļāvuši mājaslapai ieņemt augstākās pozīcijas meklēšanas rezultātos. Sadarbības laikā praktiski visi svarīgākie atslēgvārdi ieņēma TOP 10 pozīcijas meklēšanas rezultātos, atsevišķos gadījumos ieņemot arī pirmo pozīciju.

Kādas ir izmaksas

Jaunavietne.lv piedāvā divus pakalpojumu plānus:
1. pamata plāns (iekšējā SEO optimizācija), kurā nav iekļauta padziļināta nozares situācijas un konkurentu izpēte, kā arī mājaslapas digitālā tēla veidošana. Šī plāna izmaksas ir sākot no 150 EUR mēnesī,
2. padziļinātais plāns (iekšējā un ārējā SEO optimizācija ), kas ietver visus šajā rakstā uzskaitītos pakalpojumus. Šī plāna izmaksas ir sākot no 300 EUR mēnesī.

Piesakoties SEO optimizācijas pakalpojumiem, Jums ir iespēja saņemt 20% atlaidi pakalpojumu pirmajam mēnesim. Nenokavējiet un izmantojiet izdevību!

Atsevišķos gadījumos, ja rezultātu ir jāsasniedz vēl ātrāk, var būt nepieciešama Google Ads kampaņas izveide. Ar Google reklāmu Jūsu uzņēmuma mājaslapa tiek izcelta starp citiem meklēšanas rezultātiem, tomēr šādā gadījumā ir jārēķinās ar papildus izmaksām. Vairāk par to kādi faktori nosaka SEO pakalpojumu izmaksas lasiet šeit.

Kā pieteikties

Sazinieties ar Jaunavietne.lv, piesakiet savas mājaslapas SEO optimizāciju un uzlabojiet pozīcijas Google meklēšanas rezultātos, lai klienti Jūs varētu atrast, kad vien tas ir nepieciešams. Ieņemiet līderpozīcijas, piesaistiet jaunus klientus un esi priekšā saviem konkurentiem ar Jaunavietne.lv piedāvātajiem SEO optimizācijas pakalpojumiem.

Jaunavietne.lv