Kas ir SEO pakalpojumi

Jaunavietne.lv blogs - viss par un ap mājaslapu izstrādi, tehnoloģiju jaunumiem un ne tikai!

seo pakalpojumi
01. 09. 2021 SEO optimizācija

Daudzi Jaunavietne.lv raksti veltīti SEO tematikai, nu ir pienācis laiks apskatīt, kas tad īsti ir SEO pakalpojumi, ko tie ietver un kādu labumu tie sniedz Jūsu biznesam.

SEO pakalpojumi – ko tie ietver

Rakstos, kas veltīti SEO tematikai esam minējuši, ka SEO jeb meklētājprogrammu optimizācija (Search Engine Optimization) ir darbību un procesu kopums, kas tiek veikts ar mērķi uzlabot mājaslapas pozīcijas Google meklētājā vai citu interneta meklētāju uzrādītajos meklēšanas rezultātos. Ja meklētājprogrammu optimizācijas procesu sadalām mazākās sastāvdaļās, iegūstam skaidrāku priekšstatu par to, kas ietverts jēdzienā – SEO pakalpojumi. Pilna spektra SEO pakalpojumi ietver:

1. uzņēmuma mājaslapas tehniskā stāvokļa auditu,kas sniedz pilnu informāciju, par mājaslapas darbības efektivitāti,
2. seo auditu un mājaslapas pielāgošanu atbilstoši SEO standartiem un labajai praksei.
3. seo stratēģijas izstrādi un atslēgvārdu izpēti, kas ļauj precīzi noteikt mājaslapas auditoriju un piedāvāt tai atbilstošu saturu,
4. padziļinātu nozares situācijas izpēti, kas ļauj būt soli priekšā sīvākajiem konkurentiem,
5. satura izstrādi, pielāgošanu vai papildināšanu (sadarbībā ar lapas īpašnieku),
6. mājaslapas digitālā tēla veidošanu – aktivitātes sociālajos tīklos, informācija uzziņu dienestos un informatīvajās lapās – atpakaļsaišu jeb ienākošo saišu veidošanu – ienākošās saites ir viens no galvenajiem faktoriem kas ne tikai paaugstina lapas reitingu un pozīcijas meklēšanas rezultātos, bet veido arī jaunus klientu piesaistes kanālus.

Kāpēc SEO pakalpojumi ir nepieciešami

SEO pakalpojumi nodrošinās, ka mājaslapa ieņems augstākās pozīcijas meklēšanas rezultātos, tāpēc jauni klienti Jūs vieglāk atradīs, bet esošie vienmēr būs informēti par jaunumiem piedāvājuma vai pakalpojumu klāstā. Rūpējoties par mājaslapas vai internetvekala SEO, Jūsu uzņēmums var nodrošināt stabilu klientu plūsmu, turklāt, esot lietas kursā par situāciju nozarē, klientu aktivitātēm un meklēšanas paradumiem, Jūs spējat operatīvi reaģēt un pielāgoties digitālās vides izmaiņām, tādējādi maksimāli samazinot vai pat novēršot iespējamību, ka konkurenti Jūs apsteigs.

Izvēloties Jaunavietne.lv kā SEO pakalpojumu sniedzēju, Jums ne tikai ir iespēja 3 – 6 mēnešu laikā ieņemt augstākās pozīcijas meklēšanas rezultātos, bet arī nodrošināties, ka Jūsu mājaslapa būs tehniski optimālajā stāvoklī visu pakalpojuma sniegšanas laiku – neuztraucieties par savu mājaslapu – mēs par visu parūpēsimies!

Kādi būs rezultāti

Veiksmīgi izstrādāta SEO kampaņa padarīs Jūsu uzņēmumu vieglāk atrodamu un sasniedzamu internetā, kas šobrīd ir aktuāli ne tikai jaunajiem uzņēmējiem, bet visiem, kuri grib augt un attīstīt savu biznesu atbilstoši mūsdienu prasībām

Viens no uzskatāmākajiem rezultāta sasniegšanas piemēriem ir ar mājaslapu saistīto atslēgvārdu parādīšanās Google meklēšanas pirmajā lapā. Pastāvīgi papildinot, attīstot un popularizējot mājaslapas saturu, šādu atslēgvārdu kļūs arvien vairāk, palielinot iespēju. ka cilvēki, kas meklēs sev nepieciešamo preci vai pakalpojumu, atradīs tieši Jūs.

Šeit parādās kāda svarīga nianse – lai noturētu sasniegto rezultātu, uzsākto darbu, nebūtu vēlams pārtraukt, jo tikai tā ir iespējams pilnvērtīgi novērtēt mainīgo situāciju, turklāt mājaslapa ir gluži kā automašīna – atstājot to novārtā, tā agri vai vēlu sāk “rūsēt”, proti, mājaslapas tehniskais stāvoklis un klientu piesaistes spējas vairs nesasniedz optimālo līmeni.

Lai nodrošinātu sniegto pakalpojumu kvalitāti, Jaunavietne.lv izmanto tikai pārbaudītas metodes, kas atbilst pieņemtajiem standartiem un labajai praksei, tāpēc varam garantēt, ka sadarbība ar mums, ļaus Jums sasniegt labākos rezultātus.

Rakstīt par SEO pakalpojumiem ir viens, bet vēl labāk ir, ja to var parādīt praksē. Nesenākais veiksmīgas sadarbības piemērs, ieņemot augstas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos: latinvestment.lv. Sadarbības ietvaros sasniegtie rezultāti ir ļāvuši mājaslapai ieņemt augstākās pozīcijas meklēšanas rezultātos, sniedzot tās īpašniekiem iespēju piesaistīt jaunus klientus.

Kādas ir izmaksas

Jaunavietne.lv piedāvā divus SEO pakalpojumu plānus:
1. pamata plāns, kurā nav iekļauta padziļināta nozares situācijas un konkurentu izpēte, kā arī mājaslapas digitālā tēla veidošana. Šī plāna izmaksas ir sākot no 150EUR mēnesī,
2. padziļinātais plāns, kas ietver visus šajā rakstā uzskaitītos SEO pakalpojumus. Šī plāna izmaksas ir sākot no 300 EUR mēnesī.

Atsevišķos gadījumos, ja rezultātu ir jāsasniedz vēl ātrāk, var būt nepieciešama Google Ads kampaņas izveide. Ar Google reklāmu Jūsu mājaslapa tiek izcelta starp citiem meklēšanas rezultātiem, tomēr šādā gadījumā ir jārēķinās ar papildus izmaksām. Vairāk par to kādi faktori nosaka SEO pakalpojumu izmaksas lasiet šeit.

Kā pieteikties

Sazinieties ar mums vai aizpildiet pieteikumu, piesakot pamata vai padziļināto SEO pakalpojumu, saņemiet to uzreiz pēc rēķina apmaksas un ieņemiet top līmeņa pozīcijas meklēšanas rezultātos dažu mēnešu laikā! Ļaujiet saviem potenciālajiem klientiem Jūs vieglāk atrast.

Jaunavietne.lv