Kas ir SEO pakalpojumi

Kas ir SEO pakalpojumi | Jaunavietne.lv

SEO pakalpojumi ļaus uzlabot pozīcijas meklēšanas rezultātos, lai potenciālie klienti atrastu, pamanītu un izvēlētos Jūs, nevis Jūsu konkurentus. Sīkāk par to, kas ir SEO pakalpojumi, un kādu labumu tie sniedz Jūsu biznesam uzziniet raksta turpinājumā.

Kas ietverts SEO pakalpojumu jēdzienā

SEO jeb meklētājprogrammu optimizācija (Search Engine Optimization) ir pakalpojumu kopums, kas tiek veikts ar mērķi uzlabot mājaslapas pozīcijas Google vai citu interneta meklētāju uzrādītajos meklēšanas rezultātos, lai veicinātu potenciālo klientu plūsmas un peļņas pieaugumu.

Ja meklētājprogrammu optimizācijas procesu sadalām mazākās sastāvdaļās, redzam, ka pilna spektra SEO pakalpojumi ietver:

1. mājaslapas tehniskā stāvokļa auditu, kas sniedz informāciju par mājaslapas tehnisko stāvokli un tādiem rādītājiem kā, piemēram, veiktspēja, ielādes ātrums un lapas piemērotība mobilajām ierīcēm,

2. SEO auditu kas sniedz informāciju par mājaslapas atbilstību pieņemtajiem standartiem, labajai praksei un Google prasībām,

3. SEO stratēģijas izstrādi un atslēgvārdu izpēti, kas ļauj precīzi noteikt mājaslapas auditoriju un piedāvāt tai atbilstošu saturu,

4. padziļinātu nozares un konkurentu izpēti, kas ļauj apsteigt un būt soli priekšā galvenajiem konkurentiem,

5. satura izveidi, pielāgošanu un papildināšanu atbilstoši galvenajām SEO vadlīnijām (satura izveide tiek saskaņota ar mājaslapas īpašnieku),

6. mājaslapas digitālā tēla veidošanu – aktivitātes sociālajos tīklos, informācija uzziņu dienestos un informatīvajās lapās – atpakaļsaišu jeb ienākošo saišu (backlink) veidošana. Atpakaļsaites jeb saites no citām vietnēm, kas ved uz Jūsu mājaslapu ir viens no faktoriem, kas ne tikai paaugstina lapas reputāciju un pozīcijas meklēšanas rezultātos, bet veido arī jaunus klientu piesaistes kanālus.

Kāpēc SEO pakalpojumi ir nepieciešami

SEO pakalpojumi nodrošina augstākas mājaslapas pozīcijas Google meklētājā vai citās meklētājprogrammās, tāpēc jauni klienti Jūs vieglāk atradīs, bet esošie būs informēti par jaunumiem piedāvājuma vai pakalpojumu klāstā.

Rūpējoties par savas mājaslapas SEO, Jūsu uzņēmums var nodrošināt stabilu klientu plūsmu un gūt lielāku peļņu, vienlaikus samazinot citām mārketinga aktivitātēm nepieciešamās izmaksas. Tieši tāpēc arī ir nepieciešami SEO pakalpojumi.

Esot lietas kursā par situāciju nozarē un konkurentu aktivitātēm, Jums ir iespēja operatīvi reaģēt un pielāgoties situācijai, tādējādi maksimāli samazinot vai pat novēršot iespējamību, ka konkurenti Jūs apsteigs.

Kādi būs rezultāti

Viens no uzskatāmākajiem piemēriem, kas parāda sasniegtos rezultātus, ir ar mājaslapu saistīto atslēgas vārdu parādīšanās Google meklēšanas pirmajā lapā. Regulāri papildinot, attīstot un popularizējot mājaslapas saturu, šādu atslēgvārdu kļūs arvien vairāk, palielinot iespēju. ka cilvēki, kas meklēs sev nepieciešamo preci vai pakalpojumu, atradīs un izvēlēsies tieši Jūsu uzņēmumu.

Teorija ir viens, bet vēl labāk ir, ja to var veiksmīgi pielietot praksē. Viens no labākajiem sasniegto rezultātu piemēriem, ieņemot augstas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos – kalme.lv. Sadarbības ietvaros sasniegtie rezultāti ir ļāvuši mājaslapai ieņemt augstākās pozīcijas, kļūt pamanāmai meklēšanas rezultātos un nostiprināt potenciālo klientu plūsmu.

Šīs sadarbības ietvaros gada laikā sasniegtais rezultāts – kāpums ar mežu nozari saistītajiem atslēgvārdiem no aptuveni 70 pozīcijas uz TOP 5 pozīciju meklēšanas rezultātos, veicinot gan apmeklējuma pieaugumu, gan iespējamu mārketinga izmaksu samazināšanos. Tāpat tika panākta arī citu atslēgvārdu pozīciju uzlabošanās.

Kādas ir pakalpojumu izmaksas

Pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no mājaslapas specifikas un veicamā darba apjoma. Lai uzzinātu precīzas SEO optimizācijas izmaksas, lūdzu, aizpildiet saziņas formu, sniedzot nelielu savas mājaslapas aprakstu. Jaunavietne.lv pārstāvis sazināsies ar Jums jau drīz pēc pieteikuma saņemšanas.

Vairāk par faktoriem, kas ietekmē SEO izmaksas uzziniet šeit.

Kā pieteikties

Sazinieties ar Jaunavietne.lv, piesakieties SEO pakalpojumiem un uzlabojiet pozīcijas Google meklēšanas rezultātos, lai klienti atrastu, pamanītu un izvēlētos Jūs, nevis Jūsu konkurentus.

Sasniedziet vairāk un esiet priekšā saviem konkurentiem ar Jaunavietne.lv piedāvātajiem SEO pakalpojumiem.

P.S. Nevaru apsolīt galvu reibinošus panākumus jau nākamajā dienā pēc sadarbības uzsākšanas, jo SEO pakalpojumi ir maratons nevis sprints. Maratons, kam ir nepieciešams laiks. Ja esat gatavi šo maratonu veikt kopīgi ar Jaunavietne.lv, tad kopā mums noteikti izdosies!

Mārtiņš no Jaunavietne.lv.