Kas ir SEO pakalpojumi

seo pakalpojumi

SEO pakalpojumi ļaus uzlabot pozīcijas meklēšanas rezultātos, lai potenciālie klienti atrastu, pamanītu un izvēlētos Jūs, nevis Jūsu konkurentus. Sīkāk par to, kas ir SEO pakalpojumi, un kādu labumu tie sniedz Jūsu biznesam uzziniet raksta turpinājumā.

SEO pakalpojumi – ko tie ietver

SEO jeb meklētājprogrammu optimizācija (Search Engine Optimization) ir darbību kopums, kas tiek veikts ar mērķi uzlabot mājaslapas pozīcijas Google vai citu interneta meklētāju uzrādītajos meklēšanas rezultātos, lai veicinātu klientu plūsmas un peļņas pieaugumu.

Ja meklētājprogrammu optimizācijas procesu sadalām mazākās sastāvdaļās, redzam, ka pilna spektra SEO pakalpojumi ietver:

1. uzņēmuma mājaslapas tehniskā stāvokļa auditu, kas sniedz pilnu informāciju par mājaslapas darbības efektivitāti un tādiem rādītājiem kā veiktspēja, ielādes ātrums un lapas piemērotība mobilajām ierīcēm,

2. SEO auditu un mājaslapas pielāgošanu (tehnisko izmaiņu veikšanu) atbilstoši pieņemtajiem standartiem un labajai praksei,

3. SEO stratēģijas izstrādi un atslēgvārdu izpēti, kas ļauj precīzi noteikt mājaslapas auditoriju un piedāvāt tai atbilstošu saturu,

4. padziļinātu nozares situācijas izpēti, kas ļauj būt soli priekšā sīvākajiem konkurentiem,

5. satura izstrādi, pielāgošanu vai papildināšanu atbilstoši galvenajām SEO vadlīnijām (sadarbībā ar lapas īpašnieku),

6. mājaslapas digitālā tēla veidošanu – aktivitātes sociālajos tīklos, informācija uzziņu dienestos un informatīvajās lapās – atpakaļsaišu jeb ienākošo saišu veidošana. Atpakaļsaites jeb saites no citām vietnēm, kas ved uz Jūsu mājaslapu ir viens no faktoriem, kas ne tikai paaugstina lapas reputāciju un pozīcijas meklēšanas rezultātos, bet veido arī jaunus klientu piesaistes kanālus.

Kāpēc SEO pakalpojumi ir nepieciešami

SEO pakalpojumi nodrošina augstākas mājaslapas pozīcijas Google meklētājā vai citās meklētājprogrammās, tāpēc jauni klienti Jūs vieglāk atradīs, bet esošie vienmēr būs informēti par jaunumiem piedāvājuma vai pakalpojumu klāstā.

Rūpējoties par savas mājaslapas SEO, Jūsu uzņēmums var nodrošināt stabilu klientu plūsmu un gūt lielāku peļņu, vienlaikus samazinot citām mārketinga aktivitātēm nepieciešamās izmaksas.

Esot lietas kursā par situāciju nozarē, konkurentu darbībām, potenciālo klientu aktivitātēm un meklēšanas paradumiem, Jums ir iespēja operatīvi reaģēt un pielāgoties mainīgajai tirgus situācijai, tādējādi maksimāli samazinot vai pat novēršot iespējamību, ka konkurenti Jūs apsteigs.

Izvēloties Jaunavietne.lv piedāvātos pakalpojumus, Jums ne tikai ir iespēja 3, 6 vai 12 mēnešu laikā uzlabot pozīcijas meklēšanas rezultātos, bet arī nodrošināties, ka Jūsu mājaslapa būs tehniski optimālajā stāvoklī, jo Jaunavietne.lv piedāvājums ietver arī mājaslapas administrēšanu un tehniskā stāvokļa regulāru uzraudzību visu pakalpojumu sniegšanas laiku.

Kādi būs rezultāti

Viens no uzskatāmākajiem piemēriem, kas parāda sasniegtos rezultātus, ir ar mājaslapu saistīto atslēgas vārdu parādīšanās Google meklēšanas pirmajā lapā. Regulāri papildinot, attīstot un popularizējot mājaslapas saturu, šādu atslēgvārdu kļūs arvien vairāk, palielinot iespēju. ka cilvēki, kas meklēs sev nepieciešamo preci vai pakalpojumu, atradīs un izvēlēsies tieši Jūsu uzņēmumu. Tieši tāpēc arī ir nepieciešama SEO optimizācija.

Teorija ir viens, bet vēl labāk ir, ja to var veiksmīgi pielietot praksē. Viens no labākajiem sasniegto rezultātu piemēriem, ieņemot augstas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos: kalme.lv. Sadarbības ietvaros sasniegtie rezultāti ir ļāvuši mājaslapai ieņemt augstākās pozīcijas, kļūt pamanāmai meklēšanas rezultātos un nostiprināt potenciālo klientu plūsmu.

Kādas ir izmaksas

Pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no mājaslapas specifikas un veicamā darba apjoma. Lai uzzinātu precīzas SEO optimizācijas izmaksas, lūdzu, aizpildiet, saziņas formu, sniedzot nelielu savas mājaslapas aprakstu. Jaunavietne.lv pārstāvis sazināsies ar Jums jau drīz pēc pieteikuma saņemšanas.

Vairāk par faktoriem, kādi ietekmē SEO pakalpojumu izmaksas uzziniet šeit.

Kā pieteikties

Sazinieties ar Jaunavietne.lv, piesakieties SEO pakalpojumiem un uzlabojiet pozīcijas Google meklēšanas rezultātos, lai klienti atrastu, pamanītu un izvēlētos Jūs, nevis Jūsu konkurentus.

Sasniedziet vairāk un esiet priekšā saviem konkurentiem ar Jaunavietne.lv piedāvātajiem SEO pakalpojumiem.

P.S. Nevaru apsolīt galvu reibinošus panākumus jau nākamajā dienā pēc sadarbības uzsākšanas, jo SEO pakalpojumi ir maratons nevis sprints. Maratons, kam ir nepieciešams laiks. Ja esat gatavi šo maratonu veikt kopā ar Jaunavietne.lv, tad kopā mums noteikti izdosies!

Mārtiņš no Jaunavietne.lv.