Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi par mājaslapu izstrādes cenām, termiņiem un jaunavietne.lv pakalpojumiem

Mums bieži jautā

Mājaslapu izstrādes izmaksas un termiņi ir atkarīgi no projekta sarežģītības un sadaļu skaita. Mājaslapas izstrādes termiņi atkarībā no sarežģītības un nepieciešamās funkcionalitātes var būt no 2 līdz 16 nedēļām. Kvalitatīvu, optimizētu un unikālu mājaslapu nav iespējams izveidot dažu dienu laikā. Vidējais mājaslapas izstrādes termiņš ir 6 - 12 nedēļas. Mājaslapas ar vairākām sadaļām minimālā cena ir 75€ par sadaļas dizainu + 150€ par mājaslapas pamata funkcionalitāti  un optimizāciju. Pamata funkcionalitātē ietilpst, piemēram, iespēja rakstīt blogu, pievienot saturu vai nosūtīt ziņu, izmantojot kontaktformu.  Ja mājaslapai nepieciešama specifiska funkcionalitāte, tad izmaksas var mainīties.

Ja mājaslapu veido tikai viena sadaļa (mājaslapa klientu piesaistei jeb landing page), tad minimālās mājaslapas izstrādes izmaksas ir 300€. Šādā gadījumā arī mājaslapas vidējais izstrādes termiņš ir aptuveni divas līdz 8 nedēļas.

Gadījumā, ja klients nav  iepriekš parūpējies par hostinga jautājumiem vai ir neapmierināts ar savu esošo hostingu, par atsevišķu samaksu  varam palīdzēt atrisināt šo  jautājumu pie kāda no mūsu sadarbības partneriem.

Lai uzzinātu precīzas izmaksas, aizpildiet pieteikumu vai sazinieties ar mums.

Pirmo mēnesi pēc izstrādes beigām mājaslapas administrēšanu nodrošinām bez maksas. Turpmākās mājaslapas administrēšanas izmaksas ir 300€. Tas ir vienreizējs maksājums, kas nodrošina, tehnisko atbalstu 6 mēnešu garumā. Cenā ir iekļauta koda uzraudzība, mājaslapas spraudņu atjaunināšana, kā arī satura ievade piecu stundu apmērā. Šis administrēšanas plāns ir pieejams tikai Jaunavierne.lv izstrādātajām mājaslapām.

Otrs mūsu piedāvātais mājaslapu administrēšanas plāns izmaksā 150€ mēnesī, iekļaujot koda modifikācijas esošās funkcionalitātes ietvaros, drošības kopiju reizi mēnesī, pamata SEO optimizāciju, regulāru mājaslapas veiktspējas uzraudzību un  auditu, darba apjomam mēnesī nepārsniedzot 3 darba dienas. Šis pakalpojums pieejams arī citu izstrādātāju izveidotajām mājaslapām.

Ja administrēšanas perioda laikā mājaslapai ir nepieciešams papildināt esošo mājaslapas funkcionalitāti, tad ir jārēķinās ar papildus izmaksām.

SEO optimizācija ir ilgtermiņa process un pirmie rezultāti parasti ir redzami pēc vairākiem mēnešiem. Nozīmīgs faktors ir tas, cik ilgi Jūsu mājaslapa jau ir atrodama internetā, kādu nozari Jūs pārstāvat, kā arī, cik lielu auditoriju Jūsu lapa spēj uzrunāt! Vērtīgs SEO rādītāju uzlabošanas instruments ir mājaslapas jaunumu sadaļa, kurā Jūs regulāri ievietojat informāciju par Jūsu  uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem vai piedāvātajiem produktiem. Ja mājaslapas saturs tiek regulāri papildināts un spēj piesaistīt lasītājus, tad 3 - 6 mēnešu laikā pat salīdzinoši jaunas mājaslapas spēj uzrādīt  atzīstamus rezultātus. Jāpiebilst, ka mājaslapas satura papildināšanu un darbu pie SEO nebūtu vēlams pārtraukt, SEO optimizācija un mājaslapu administrēšana  ir vairāk kā pakalpojums, nevis vienreizējs pirkums.

Mājaslapas veiktspēju var pārbaudīt, izmantojot dažādus rīkus. Veiktspējas pārbaudei varat izmantot, piemēram,  Google PageSpeed Insights vai Pingdrom. Jo augstāki būs mājaslapas rādītāji, jo labāka tās veiktspēja.

Kvalitāte, mājaslapu ātrdarbība un cieša sadarbība ar klientu ir mūsu galvenās vērtības. Liela daļa citu izstrādātāju izmanto trešo pušu risinājumus - dizaina sagataves, kas nav līdz galam optimizētas un ietver funkcionalitāti, kas klientam bieži vien nemaz nav nepieciešama. Mūsu pieeja ir nedaudz citādāka - mēs pamatā izstrādājam paši savus risinājumus, optimizējam tos un pielāgojam klienta vajadzībām. Tādējādi mēs varam garantēt mājaslapu kvalitāti, ātrdarbību un maksimālu pielāgojamību.

Facebook lapa mūsdienās ir gandrīz vai neatņemama uzņēmuma digitālās identitātes sastāvdaļa, tomēr... Facebook lapas mērķauditorija ir Facebook lietotāji, taču ne visi cilvēki izmanto Facebook. Turklāt arī pielāgošanas iespējas Facebook lapā ir visnotaļ minimālas.

Kvalitatīvi un pārdomāti veidota mājaslapa palīdz Jūsu uzņēmumam sasniegt vēl lielāku mērķauditoriju, padarot uzņēmuma digitālo tēlu vēl pilnīgāku. Turklāt kvalitatīvi veidota mājaslapa ceļ Jūsu uzņēmuma prestižu, parādot, ka tas savā digitālajā attīstībā ir spēris soli uz priekšu.

Biežāk uzdotie jautājumi nesniedza atbildi

Jums ir jautājumi, uz kuriem neizdodas rast atbildi? Nepieciešama jauna mājaslapa vai vecās mājaslapas atjaunošana un optimizācija? Sazinieties ar mums - būsim priecīgi palīdzēt!

Kontakti Pieteikt mājaslapu
Biežāk uzdotie jautājumi - jaunavietne.lv

    Pieteikties jaunumiem

    Saņemiet informāciju par jaunumiem jaunavietne.lv saturā vai pakalpojumu klāstā!